Гарантія та повернення

 

Гарантійний термін:

На м'які меблі та корпусні меблі виробником визначені наступні терміни гарантійних зобов'язань:

• 24 місяці на корпусні меблі, експлуатований в житлових приміщеннях;

• 18 місяців на м'які меблі, експлуатований в житлових приміщеннях;

• 12 місяців на м'які меблі, експлуатований в громадських приміщеннях.

Виробник гарантує експлуатацію своїх виробів протягом усього гарантійного терміну. Умови гарантійного обслуговування детально викладені в Паспорті вироби, яким комплектується придбане виріб.

Повернення товару здійснюється у випадках:

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право обміняти або зробити повернення придбаного товару протягом 14 днів після покупки при виконанні наступних умов:

1. Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей та інших пошкоджень.

2. Товар не збирався і не монтувався, а також збережено його товарний вигляд.

3. Збережена цілісність упаковки товару і вся його комплектація.

4. Збережено ярлики, інструкції та виробничі маркування. 5. Надано товарний чек, специфікація і / або накладна, квитанція про оплату, подтверждающіі факт покупки товару в нашому інтернет-магазині. Для повернення коштів споживач повинен мати при собі і повернути продавцеві: придбаний товар, чек, накладну, договір, бланк замовлення.
- виробничий брак виявлений при розтині упаковки на відділенні перевізника

- Чи не цілісність упаковки при отриманні товару, відповідно якщо є відколи, подряпини, помятости на упаковці

Після оплати і при отриманні товару - перевіряйте товар на відділенні перевізника. Після підпису про прийняття товару від вантажоперевізника - претензії щодо якості товару і повернення не приймаються.

Шановні клієнти! Претензії, по-поводу "не підійшов розмір", а також після складання товару - претензії не приймаються і повернення товару не здійснюється.