Про нас

Про нас - 1

 

Ми з любов'ю втілюємо
мрії про комфорт і радість в кожному будинку!
 
НАШІ ЦІННОСТІ:
Кохання. Ми відповідально і з любов'ю творимо гармонійний простір в будинку нашого Клієнта - розуміючи, що це основа комфортного спілкування і яскравих емоцій для його родини. Ми будуємо по-сімейному щирі і душевні відносини в колективі. З партнерами нас об'єднують не тільки ділові, але теплі емоційні зв'язки. «Максидом» - компанія, що несе світові любов.

 

Проактивність. Кожен член сім'ї «Максидом» відповідальний, ініціативний і активний. Ми беремо на себе повну відповідальність за своє життя - за кожен день, хвилину і мить. Ми усвідомлюємо, що результати нашої діяльності є наслідком рішень і виборів кожного з нас. Проактивність - головна якість успішної людини.

 

Розвиток. Наша компанія розвивається завдяки постійній творчій діяльності, спрямованої на професійне і особисте зростання кожного члена сім'ї «Максідом». Ми переконані, що зростання Особистості, що реалізує свій потенціал, - це рушійна сила нашого успіху.

 

Довіра. Ми переконані, що справжнє співробітництво буває там, де є чисті наміри. Основа взаємовідносин з клієнтами і партнерами, а також всередині колективу - відкритість і довіра. Ми цінуємо надійність і стабільність у відносинах. Інвестиції в довіру повертаються до нас успішною співпрацею і щасливими Клієнтами.

 

Радість. Ми не просто продаємо меблі - ми даруємо людям радість. Кожен з нас відчуває позитивні емоції і почуття глибокої задоволеності від усвідомлення того, що, добре роблячи свою справу, ми робимо світ кращим.

 

Здоров'я. Гармонійне поєднання фізичного і духовного благополуччя кожного члена нашої великої родини - джерело повноцінного життя компанії «Максідом». Доброго здоров'я, розумно зберігається і зміцнюється, допомагає нам успішно виконувати наші плани, вирішувати життєві завдання, відчувати радість і повноту життя.

 

«МАКСІДОМ» - це:
 • Визнаний лідер кіровоградського меблевого ринку - стабільна меблева компанія з зареєстрованою торговою маркою.
 • Величезний асортимент: меблі більш ніж від 100 виробників - на будь-який смак і під будь-який інтер'єр.
 • Тільки фабричні меблі, якість якої перевірена роками - весь товар має сертифікати якості.
 • Ексклюзивний представник в Кіровоградській області провідних меблевих брендів.
 • Широкий діапазон цін - розрахований на покупців з будь-яким рівнем достатку.
 • Відмінний сервіс - доставка і професійна збірка меблів.
 • Наявність не тільки гарантійного, а й після гарантійного обслуговування.
 • Програма лояльності для постійних клієнтів.
 • Регулярні акції і приємні сюрпризи.
  ​​​​
 • Висококваліфіковане обслуговування покупців: наші менеджери-консультанти - професіонали.
Меблі є відсутньої гранню кожного інтер'єру - оригінального, яскравого і чарівною. Тому при облаштуванні нового житла або ж при зміні старих меблів, Вам не доведеться заглядати в усі меблеві магазини Кіровограда, а просто звернеться до нас. Наша велика команда фахівців допоможе Вам знайти бажану меблі в одному місці і це місце - наші центри меблів «Максидом».

 

«Максідоми» - це сучасні меблеві салони, де ретельно підібраний асортимент меблів і товарів для інтер'єру. В нашій продукції поєднуються функціональність, сучасний дизайн, практичність і приємні ціни. Ми співпрацюємо тільки з надійними, гідними виробниками і сертифікованими фабриками. У нас Ви можете купити меблі в Кіровограді від перевірених постачальників, які постачають надійну, сучасну меблі з відмінними рекомендаціями.

 

Сучасні та практичні меблеві деталі для облаштування різних житлових приміщень є досить зручними і міцними. Центр меблів «Максидом» в Кіровограді пропонує таку продукцію, яка створена з екологічно чистих матеріалів і дерева, що робить все модулі і гарнітурні елементи безпечними для здоров'я людини.

 

Різноманіття представлених колірних рішень, а також конфігурацій предметів інтер'єру дозволяють підібрати ідеальні елегантні і гармонійні рішення для приміщень різних стилів. Багато меблеві салони в Кіровограді пропонують широкий вибір меблів, але у багатьох випадках якість залишає бажати кращого.

 

Ми з радістю доводячи, що робити великі покупки, не так складно, як це може здатися на перший погляд. Тому для того щоб зробити такий серйозний крок, не докладаючи маси часу і зусиль, необхідно відвідати меблеві салони «Максидом» в Кіровограді адреса, яких вказано на нашому сайті. З нами ви зможете подарувати своїй родині справжній затишок, який досягається багато в чому завдяки зручній і добротних меблів в домі, яку Ви зможете знайти, відвідавши наші центри меблів.

 

Ми активні і відкриті до спілкування.
Створюйте затишок разом з нами! Ми - чудова компанія!
 

 

 

Нужна консультация?
Зворотний дзвінок